Dodacie podmienky

 

Na doručenie objednaného tovaru využívame kuriérske spoločnosti UPS a DPD. Malé zásielky (do 100 g), ktoré sa zmestia napr. do obálky posielame Slovenskou poštou (v prípade ak si aj drobnú zásielku želáte zaslať kuriérom, uveďte to v poznámke pri objednávke).

Pri objednávkach v hodnote do 150,-€ s DPH je prepravné 6,- € vrátane DPH. Pri objednávke nad 150,- € prepravné platí firma SLOGER-EU s.r.o.  
Upozornenie : V pripade požiadavky na doručenie v sobotu účtujeme príplatok 3,- € s DPH za každý balík aj v prípade, že je objednávka nad 150,- €.

 

Uvedené ceny platia iba pre odosielanie zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkách môže byť celkové poštovné vyššie.

Ohľadom presnej výšky poštovného do zahraničia Vás budeme informovať po potvrdení Vašej objednávky. 

Ceny poštovného sú uvedené vrátane DPH.

Bezplatné doručenie je ponúkané aj pri niektorých špeciálnych akciách; v takom prípade nie je potrebné prekročiť vyššie uvedené limity pre získanie poštovného zadarmo, stále však platia rovnaké podmienky (doručenie na Slovensko a v jednej zásielke).

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky. Balné neúčtujeme, bez ohľadu na hodnotu Vašej objednávky.     

© Copyright 2012 - 2020. Powered by icart.sk
  Back To Top